Політика конфіденційності
У цій політиці конфіденційності фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна використовує термін «персональні дані» для опису інформації, яка може бути пов'язана з конкретною людиною і може використовуватися для ідентифікації цієї людини.

Інформація є анонімною для того, щоб не ідентифікувати конкретну людину, дана інформація не є особистими даними. Дана політика конфіденційності описує способи, якими фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна збирає, зберігає, використовує і захищає ваші персональні дані. Будь ласка, уважно прочитайте наступне, щоб зрозуміти нашу практику щодо ваших особистих даних і того, як фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна буде збирати, використовувати, зберігати та керувати ними.

У деяких ситуаціях Ви можете за власним бажанням надати нам безпосередньо Ваші персональні дані. Наприклад, Ви можете при бажанні повідомити своє ім'я і контактні дані для зв'язку з Вами, для замовлення продукту, обробки замовлення, реєстрації та отримання послуги, включення Вас до списку передплатників або встановлення з Вами ділових відносин, якщо Ви є постачальником або бізнес-партнером.

Що ми збираємо?

Коли Ви забажаєте скористатись нашими послугами та їх замовити, від Вас може знадобитися надання інформації про себе, наприклад, Ваше ім'я, прізвище та по-батькові, місто і країна проживання, контактні дані.

Ми можемо отримати додаткову інформацію зі сторонніх джерел. Це забезпечує максимальну точність і повноту інформації і сприяє більш ефективним формам взаємодії з Вами. В цьому випадку ми просимо постачальників підтвердити, що персональні дані були отримані третіми особами відповідно до закону і що ми маємо право здійснювати збір та користування цими даними.

При відвідуванні веб-сторнінки https: newlevel.vn.ua Ви приймаєте та погоджуєтесь з методами використання даних, описаними в цій політиці конфіденційності. Фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна може в будь-який момент змінити цю політику конфіденційності, розмістивши на цьому веб-сайті переглянуту версію. Переглянута версія буде мати силу тоді, коли фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна опублікує її.

При відвідуванні сайту, фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна може збирати такі персональні дані:

· Особисті дані, які Ви надаєте фізичній особі-підприємцю Іванюта Валентина Анатоліївна. Ви можете надати персональні дані фізичній особі-підприємцю Іванюті Валентині Анатоліївні через сайт, по телефону, за допомогою електронної пошти або іншим чином. Сюди входить, наприклад, інформація, яку Ви надаєте при підключенні/підписці на будь-яку послугу фізичної особи-підприємця Іванюта Валентина Анатоліївна;

· Персональні дані, які фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна збирає у Вас – при відвідуванні цього веб-сайту, фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна автоматично збере такі персональні дані:

1. Технічну інформацію, включаючи адресу інтернет-протоколу (IP), тип і версію браузера, плагіни, налаштування часового поясу і операційну систему;

2. Інформацію про Ваш візит (включаючи дати і час), Ваші дії на веб-сайті фізичної особи-підприємця Іванюта Валентина Анатоліївна, час відгуку сторінки, тривалість відвідування певних сторінок і інформацію про взаємодію сторінок.

Використання персональних даних

Якщо Ви що-небудь запитуєте у фізичної особи-підприємця Іванюта Валентина Анатоліївна, наприклад, продукт або послугу навчання, або певні маркетингові матеріали, то надані Вами персональні дані будуть використовуватися для виконання Вашого запиту. З метою підвищення якості виконання вашого запиту, ми можемо надавати такі дані третім особам, наприклад, бізнес-партнерам фізичної особи-підприємця Іванюти Валентини Анатоліївни, фінансовим установам і організаціям, і іншим сторонам, залученим до процесу виконання Вашого запиту. Крім цього, ми можемо звертатися до Вас з приводу проведення транзакції в рамках опитування думки клієнтів або ринкового дослідження.

Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для індивідуального налаштування наших веб-сайтів і ресурсів відповідно до Ваших вимог, наприклад, для персоналізації послуг, що надаються і матеріалів, які можуть бути Вам корисними і цікавими, а також спрощення навігації по сайтах.

Дані, які Ви надали фізичній особі-підприємцю Іванюта Валентина Анатоліївна,
а також отримані від третіх осіб, можуть використовуватися фізичною особою-підприємцем Іванюта Валентина Анатоліївна в маркетингових і дослідницький цілях.

Однак, Ви можете в будь-який момент відмовитися від отримання маркетингових матеріалів та інформаційних розсилок, які ми відправляємо. Для цього Ви повинні анулювати підписки, слідуючи визначеним інструкціям, повідомити нам про своє рішення під час телефонного дзвінка або звернутися в службу підтримки.

Фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна залишає за собою право зберігати Вашу реєстраційну інформацію стільки, скільки Вам буде надаватися та чи інша послуга.

Якщо Ви не бажаєте, щоб ми використовували Вашу реєстраційну інформацію з метою надання Вам послуг, повідомте про це за адресою Valya04198410@gmail.com. Ми зробимо все можливе щоб зберігати і використовувати Вашу реєстраційну інформацію відповідно до Ваших вимог, юридичними зобов'язаннями і здійснення наших домовленостей.

Зміни

Фізична особа-підприємець Іванюта Валентина Анатоліївна має право оновити політику приватності. Будь-які зміни, ініційовані фізичною особою-підприємцем Іванюта Валентина Анатоліївна, будуть розміщені на цьому сайті.

Зв'яжіться з нами і Ми завжди будемо раді зворотному зв'язку за допомогою питань, коментарів або запитів щодо політики приватності.

Будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: Valya04198410@gmail.com
Made on
Tilda